á

Orlick├ę hory a Podorlicko
 
 
Zna─Źka Moravskoslezsk├Ż kraj pro v┼íechny
 
 
Nositel projektu

 


Partneři:
 
MS Dovolená
 
 
www.tesinskeslezsko.cz

á

  • Typ objektu:
  • Zvolit posti×enÝ:
  • Certifikace:
    áá
  • Zvolit Kraj: áá
    HlavnÝ mýsto Praha St°edoŔeskř kraj Karlovarskř kraj ┌steckř kraj Libereckř kraj Plze˛skř kraj JihoŔeskř kraj Krßlovehradeckř kraj Pardubickř kraj Kraj VysoŔina Jihomoravskř kraj ZlÝnskř kraj Olomouckř kraj Moravskoslezskř kraj
«««23456»»» poŔet objekt¨ 163

Hotel Ja┼íkovsk├í kr─Źma se nach├íz├ş u T─Ťrlick├ę p┼Öehrady v obci T─Ťrlicko asi 3 km od Hav├ş┼Öova a 9 km od ─îesk├ęho T─Ť┼í├şna. Hotel nab├şz├ş ubytov├ín├ş v nadstandardn├şch 1 a 2 l┼»┼żkov├Żch pokoj├şch a apartm├ínech s vlastn├şm soci├íln├şm za┼Ö├şzen├şm. Ubytov├ín├ş: 35 l┼»┼żek a 28 p┼Öist├Żlek.

telefon: +420 596 423 226, +420 602 269 734, email: info@jaskovskakrcma.cz, web: www.jaskovskakrcma.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 09.10.2007

Rekrea─Źn├ş centrum Sepetn├í se nach├íz├ş p┼Ö├şmo v centru Beskyd - na Ostravici, na ├║bo─Ź├ş Lys├ę Hory.
Rekrea─Źn├ş centrum se skl├íd├í z hotelu Sepetn├í, bungalov┼», penzionu Slun├ş─Źko a relax centra Sepetn├í. Komplex sk├Żt├í ┼íirokou nab├şdku pro sportovn├ş vy┼żit├ş a wellness, z├ízem├ş pro po┼Ö├íd├ín├ş konferenc├ş, workshop┼» apod.
Pro voz├ş─Źk├í┼Öe je p┼Öizp┼»soben 1 z bungalov┼», bezbari├ęrov├í je rovn─Ť┼ż restaura─Źn├ş ─Ź├íst hotelu.
Bezbari├ęrov├Ż bungalov je vzd├ílen 80 m od objektu hotelu Sepetn├í.

telefon: 558 682 108, email: sepetna@sepetna.cz, web: sepetna.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 10.05.2008

Hotel se nach├íz├ş v bl├şzkosti m─Ťsta Fr├Żdek-M├şstek, p┼Öitom v klidn├ęm a kr├ísn├ęm prost┼Öed├ş p┼Öehrady Ole┼ín├í, z jejich┼ż pl├í┼ż├ş je n├ídhern├Ż v├Żhled na nejvy┼í┼í├ş horu Beskyd ÔÇô Lysou horu.

telefon: +420 558 640 901, email: reception@terasa.euroagentur.cz, web: www.hotelterasa.eu
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 05.06.2008

Tou┼ż├şte-li po odpo─Źinku, aktivn├ş dovolen├ę nebo hled├íte vhodn├ę m├şsto pro va┼íe oslavy ─Źi obchodn├ş jedn├ín├ş, nab├şz├ş V├ím Hotel PROSPER pohodl├ş a kvalitu, je┼ż uspokoj├ş i ty nejn├íro─Źn─Ťj┼í├ş z v├ís. Na┼íe slu┼żby m┼»┼żete vyu┼ż├şt za dostupn├ę ceny, kter├ę V├ís p┼Ö├şjemn─Ť p┼Öekvap├ş. P┼Öij─Ćte vychutnat kr├ísu zdej┼í├şch hor a nechte n├í┼í t├Żm splnit Va┼íe p┼Ö├ín├ş.
Hotel Prosper se nach├íz├ş na ├║pat├ş Moravskoslezsk├Żch Beskyd v obci ─îeladn├í. Obklopena malebnou krajinou i mno┼żstv├şm historick├Żch a kulturn├şch pam├ítek je ─îeladn├í jednou z nejvyhled├ívan─Ťj┼í├şch rekrea─Źn├şch lokalit v ─îesk├ę republice. Hotel je ide├íln─Ť situov├ín nejen k objevov├ín├ş kr├ís zdej┼í├şho regionu, ale tak├ę k v┼íestrann├ęmu sportovn├şmu vy┼żit├ş.

telefon: + 420 558 440 311, email: recepce@hotel-prosper.cz, web: www.hotel-prosper.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 11.02.2009

Pizzerie La Strega T├Żni┼ít─Ť nad Orlic├ş nab├şz├ş pizzu, t─Ťstoviny a gnocchi, rizoto, sal├íty, zmrzlinov├ę poh├íry, mou─Źn├şky. P┼Ö├şjemn├ę posezen├ş v neku┼Ö├íck├ę ─Źi ku┼Ö├íck├ę ─Ź├ísti pizzerie, k dispozici d─Ťtsk├Ż koutek a v letn├şm obdob├ş n├ídhern├ę posezen├ş na venkovn├ş terase.

telefon: 736 161 752 , email: hladas.strega@seznam.cz , web: www.la-strega.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 28.06.2012

Neku┼Ö├íck├í stylov├í restaurace s kvalitn├ş ─Źeskou i mezin├írodn├ş kuchyn├ş a p┼Ö├şjemnou obsluhou je p┼Öipravena vyhov─Ťt Va┼íim n├írok┼»m, tak ┼że n├ív┼ít─Ťva v Restaurantu Vnuk se stane nev┼íedn├ş z├íle┼żitost├ş.

telefon: 777 025 758, 495 593 879, email: restaurace@vnuk.cz, web: www.restaurace.vnuk.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 22.05.2012

Stylov├Ż pension s restaurac├ş v klidov├ę lesnat├ę ─Ź├ísti nad m─Ťstem s venkovn├ş pergolou, grilem, prol├ęza─Źkami, horolezeckou st─Ťnou, ohni┼ít─Ťm,┬áhl├şdan├Żm parkovi┼ít─Ťm,┬ást├ílou recep─Źn├ş slu┼żbou.

telefon: 554 612 803, email: koliba@koliba-krnov.cz, web: www.koliba-krnov.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 08.05.2008

Modern─Ť zrekonstruovan├Ż hotel se nach├íz├ş na ├║pat├ş nejvy┼í┼í├ş hory Beskyd (Lys├í hora 1323 m.n.m), v obci Malenovice u Fr├Żdlantu nad Ostravic├ş s p┼Öekr├ísn├Żm v├Żhledem do ├║dol├ş. Nab├şz├ş bezbari├ęrov├Ż p┼Ö├şstup, kompletn─Ť neku┼Ö├íck├ę prost┼Öed├ş, velk├Ż sportovn├ş a relaxa─Źn├ş are├íl.

telefon: 558 441 155, email: recepce@kam.cz, web: www.kam.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 28.01.2008

Rekrea─Źn├ş are├íl Horalka je are├íl rekreace, odpo─Źinku, klidu a pohody. Rouben├í hlavn├ş budova p┼Öedstavuje lidovou architekturu podorlick├ęho kraje a je chr├ín─Ťnou kulturn├ş pam├ítkou. Rekrea─Źn├ş are├íl Horalka V├ím nab├şz├ş ubytov├ín├ş, stravov├ín├ş, mo┼żnost sportovn├şho vy┼żit├ş jako tenisov├ę kurty, fitness, saunu ─Źi vnit┼Ön├ş baz├ęn.┬á

Ubytov├ín├ş m├í letn├ş kapacitu 169 l┼»┼żek, zimn├ş 120 l┼»┼żek. Velk├í v─Ťt┼íina pokoj┼» je s vlastn├şm soci├íln├şm za┼Ö├şzen├şm, bungalovy a n─Ťkter├ę pokoje ve 2. pat┼Öe hlavn├ş budovy maj├ş soci├íln├ş za┼Ö├şzen├ş spole─Źn├ę.

Restaurace m├í kapacitu 35 m├şst, j├şdelna 85 m├şst a sal├│nek 25 m├şst. V letn├şm obdob├ş je mo┼żn├ę vyu┼ż├şt i venkovn├ş posezen├ş a prostor pro grilov├ín├ş.

telefon: 494 337 966, email: techpos@volny.cz, web: www.chatahoralka.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 26.04.2012

Restaurace, pizzerie, steak-house, kav├írna, hospoda ... "Taverna" je to v┼íe a mnohem v├şce. Je to sugestivn├ş prost┼Öed├ş, se skv─Ťlou hudbou a origin├íln├şmi obr├ízky v─Ťnovan├Żmi cestov├ín├ş, st┼Öedomo┼Ö├ş a extr├ęmn├şm sport┼»m. Je to otev┼Öen├Ż podnik s velmi p┼Ö├ítelsk├Żm, rychl├Żm a neform├íln├şm servisem, kde za p┼Öijateln├ę ceny m┼»┼żete ochutnat na┼íe nejr┼»zn─Ťj┼í├ş recepty, kter├ę jdou od p┼Öedkrm┼» p┼Öes pol├ęvky a┼ż po t─Ťstoviny, super-sal├íty, steaky z USA, Argentiny a Uruguaye, pizzu v ┼Ö├şmsk├ęm stylu (tenk├ę t─Ťsto), dezerty, dobr├Ż v├Żb─Ťr v├şn, skv─Ťl├ę pivo, a dlouh├Ż seznam whisky┬┤s, rum┬┤s, grappy a koktejl┼». Taverna nab├şz├ş toto v┼íe, ka┼żd├Ż den, cel├Ż rok. To v┼íe v neku┼Ö├íck├ęm a ─Źist├ęm prostoru, kam m┼»┼żete bez starost├ş vz├şt sv├ę d─Ťti, pro kter├ę je zde i mal├Ż d─Ťtsk├Ż koutek, tak┼że se u n├ís budou c├ştit jako doma.

telefon: 494 322 729, email: tavernako@seznam.cz, web: www.pizzataverna.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 22.05.2012
«««23456»»» poŔet objekt¨ 163
Anketa
Zam─Ťstnali byste ve sv├ęm za┼Ö├şzen├ş pro┼íkolen├ęho voz├ş─Źk├í┼Öe jako odborn├ęho poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifick├Żmi pot┼Öebami?
Um├şst─Ťn├ş v├Żse─Źe ÔÇô druh posti┼żen├ş
Barva v├Żse─Źe ÔÇô vhodnost objektu pro dan├ę posti┼żen├ş
vyhovuje
z ─Ź├ísti vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezsk├Ż kraj


Medi├íln├ş partne┼Öi:
 

─îRo Ostrava


AHCR