• Typ objektu:
  • Zvolit postižení:
  • Certifikace:
      
  • Zvolit Kraj:   
    Hlavní město Praha Středočeský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
«««12345»»» počet objektů 163

Jedná se o lázeňské zařízení s možností ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zařízení se nachází v Karviné - Hranicích v parkové části.

telefon: 596 372 362, email: info@darkov.cz, web: www.darkov.cz
Příslušenství:
Datum poslední aktualizace: 18.06.2008

Máte zájem strávit svou dovolenou v Beskydech? Pak určitě zavítejte do obce Horní Lomná ležící v malebné části Těšínských Beskyd, kde se nachází čtyřihvězdičkový Wellness hotel Pod Kyčmolem.

telefon: 00420 558 341 622, email: info@podkycmolem.cz, web: www.podkycmolem.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 10.03.2017

Rodinný penzion Marie Magdalenka nabízí ubytování v Orlických horách v obcí Helvíkovice, která je situována, co by kamenem dohodil, u města Žamberk. Ubytování je upraveno dle vašeho pohodlí včetně bohatého zázemí: zahrada, bazén, opékání, hřiště, parkování, internet WiFi. Ideální prostředí pro dovolenou s dětmi.

telefon: 736 153 676, email: penzion-mm@centrum.cz, web: www.penzion-mm.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 25.05.2012

V blízkosti soutoku Tiché a Divoké Orlice na okraji Týniště n.O. jsme otevřeli nový motel Roubenka. V příjemném prostředí roubenky postavené ze Severoamerické douglasky rádi uvítáme cyklisty i vodáky, rodinky jedoucí na výlet, podnikatele chvátající za obchodem stejně jako tvrdé chlapy z kamionů.

Vítáni jsou taktéž všichni, kteří mají rádi dobré jídlo v naší restauraci se 72 místy a v nekuřácké části s 60 místy, nebo se salónkem obzvláště vhodným na soukromé akce a oslavy s 14 místy.

Za teplého počasí u nás najdete venkovní terasu s dětským hřištěm se sedmdesáti místy.

telefon: 773 555 216, email: info@motelroubenka.cz, web: www.motelroubenka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 22.05.2012

Kromě výukových aktivit nabízíme po celý rok ubytování v nových 2 – 3 lůžkových pokojích jak pro jednotlivce tak i pro velké skupiny. Pokoje s celkovou kapacitou 128 lůžek, odpovídají žádanému standardu: pokoje se sociálním zařízením a televizí, a pokoje se společným sociálním zařízením. Na každém patře je vybavená kuchyňka k vlastnímu vaření a klubovna. K ubytování nabízíme i možnost snídaní, pro větší skupiny klientů zajišťujeme polopenzi i plnou penzi. Nabízíme možnost pořádání kurzů, školení, seminářů, oslav pro firemní i soukromé osoby. Parkování je přímo u budovy na nově zrekonstruovaném parkovišti celkem pro 32 osobních aut s možností parkování autobusu.

Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.05.2012

Nově zrekonstruovaná restaurace v obci Čermná nad Orlicí, která se nachází ve Východních Čechách na trase Choceň – Týniště nad Orlicí. Naším zákazníkům nabízíme široký sortiment služeb v oblasti gastronomie a pohostinství. Hledáte místo pro oslavu narozenin nebo firemní poradu? Restaurace s denním menu, sál, vinárna pro akce komornějšího typu nebo zahrádka s možností soukromí. Nabízíme možnost společenského vyžití při šipkách, kulečníku nebo naší autodráze.

telefon: 724 924 888, email: u.krtka@email.cz , web: www.u-krtka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 08.06.2012

"Klidné a příjemné místo v lipové aleji u řeky Metuje, na kraji města, mimo hlavní silnice a městský ruch - to je hotelová ubytovna Z-SPORT. - Nabízí pohodlné ubytování ve 25 dvou a třílůžkových pokojích. - Další možnosti rozšíření kapacity přistýlkami. - Vždy dva pokoje mají společnou chodbičku s umývárnou, sprchou a WC. - Společenská místnost s televizí. - Wi-Fi, možnost připojení na internet. - Na pokoji je televize, rychlovarná konvice a lednice. - Ve druhém patře je k dispozici kuchyňka. "

telefon: 603 451 931, 491 470 168 , email: z.sport@seznam.cz , web: www.zsport.unas.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 03.07.2012

Nabízíme pěkné, prostorné, velmi dobře udržované a vybavené apartmány firmám, rodinám i jednotlivcům. Ve čtyřech apartmánech je maximální počet lůžek 13. Všechny apartmány mají vlastní vchod. Parkování na pozemku. Pro hosty je k dispozici zahrada a terasa se zahradním sezením a plynovým grilem.

telefon: 602 435 715 , email: penzionnavysluni@seznam.cz , web: www.penzionnavysluni.eu
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.06.2012

Zrekonstruovaný hostinec v jednom z lyžařských center Orlických hor poskytuje stravovací služby, s kapacitou 70 míst ve vnitřních prostorách a dalšími 30 místy na zahrádce během letního provozu. V nabídce nalezneme teplou i studenou kuchyni s možností pořádání firemních akcí i společenských večírků. Přímo u hostince se nachází parkoviště.

telefon: 605 147 759, email: uhlak@email.cz,
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.05.2012

Penzion se bachází v klidné části města 200 m od centra u řeky Divoké Orlice. Penzion nabízí 5 apartmánů s celkem 19 lůžky.
Jako specialitu nabízí možnost exkurze na vlastní ovčí farmu s odborným výkladem o chovu ovcí. Také nabízí pro skupiny zahradní oslavy s grilováním jehňat z vlastní produkce, nebo kuřat v kamenném originálním grilu. Možnost realizace ohňostroje.

telefon: 465 614 941, email: penzionhana@email.cz, web: www.penzionhana.ic.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 25.05.2012
«««12345»»» počet objektů 163
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR