• Typ objektu:
  • Zvolit postien:
  • Certifikace:
  • Zvolit Kraj:
    Hlavn msto Praha Stedoesk kraj Karlovarsk kraj steck kraj Libereck kraj Plzesk kraj Jihoesk kraj Krlovehradeck kraj Pardubick kraj Kraj Vysoina Jihomoravsk kraj Zlnsk kraj Olomouck kraj Moravskoslezsk kraj
«««12345»»» poet objekt 163

Nově zrekonstruovaný, čtyřhvězdičkový wellness hotel je umístěn v klidném prostředí asi 1 km od Rychnova nad Kněžnou. Wellness hotel nabízí nejen ubytování, možnost soukromých čil firemních akcí, ale i wellness, relaxaci či aktivní odpočinek, sport, zábavu a výlety po okolí. K dispozici je restaurace, vinárna či kavárna s českou kuchyní.

telefon: 494 389 200, email: recepce@hotelstudanka.cz, web: www.hotelstudanka.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 19.03.2015

Centrum Slezská Harta se nachází v jižní části obce Razová (Moravskoslezský kraj, okres Bruntál), na břehu vodní nádrže Slezská Harta. Vlastní okolí nabízí širokou škálu možností pěší turistiky, cykloturistiky, koupání, rybaření, projížďky na loďkách a člunech, jachting, projížďky na koních. V širším okolí se nachází přírodní zajímavosti, např. sopky Velký Roudný a Venušina sopka, Rázovské tufity, Vápenná pec atd.

telefon: 555 502 020, 725 046 306, email: info@centrumslezskaharta.cz, web: www.centrumslezskaharta.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 15.12.2015

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, nadstandardní služby, příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů. To vše za příznivé ceny. Rodinný Wellness Hotel Panorama je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Wellness Hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, relaxaci, konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, rautů. O víkendech si můžete vybrat z široké nabídky víkendových romantických pobytů a wellness pobytů. Pěší a cyklistické trasy začínají přímo u hotelu .

telefon: 736 646 207, email: hotel@aprilhotel.cz, web: www.aprilhotel.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 19.03.2015

Nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací se nachází v obci Vrbice  u Kostelce nad Orlicí.  Leží v podhůří Orlických hor v malebném a čistém prostředí. Nad penzionem se majestátně tyčí 30 m vysoká celodřevěná rozhledna (445 m.n.m.).

Nabízíme Vám komfortní pokoje v pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, víkendový pobyt či pracovní setkání (konferenční místnost).

Pro hosty je k dispozici například večerní bar, pro odpočinek lze využít venkovní bazén, nebo teniskový kurt. Při teplých letních večerech můžete posedět na venkovní terase, kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít pravidelného sobotního grilování. Vaše děti dozajista ocení prostornou zahradu.

Celý objekt je nekuřácký.

telefon: 603726531, email: bilek@autosoft.cz, web: www.penzion-pod-rozhlednou.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 19.03.2015

Nově zrekonstruovaný historický objekt vsazený do krásné přírody na okraji města. Momentální ubytovací kapacita je 23 lůžek v útulných, čistě zařízených pokojích se samostatným sociálním zařízením, LCD TV a WIFI. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a větší apartmány s obývacím pokojem, nebo plně vybavenou kuchyňkou. V penzionu je možno využít restauraci s vyhlášenou domácí kuchyní a možností venkovního posezení. Pro Relaxaci a odpočinek lze vybírat z nabídky místních wellness služeb, nebo navštívit památky a krásná místa v okolí. Celý objekt je nekuřácký.

telefon: 604975634, email: podhornimlyn@atlas.cz, web: www.podhornimlyn.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 19.03.2015

Útulné ubytování najdete přímo pod Orlickými horami, v malebném městě Opočně. Penzion nabízí 4 luxusně vybavené pokoje (8 lůžek + 5 přistýlek) a 1 bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou také prostory pro pracovní jednání.

Pro odpočinek a relaxaci lze využít venkovní posezení s možností grilování. Tradiční horkou saunu s ledovou sprchou, nebo venkovní bazén.

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm. 

Penzion poskytuje slevy pro seniory, rodiny s dětmi a ZTP.

telefon: 604385389, email: jelinek@penzionjelinek.cz, web: www.penzionjelinek.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 26.04.2012

Jedná se o lázeňské zařízení s možností ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zařízení se nachází v Karviné - Darkově v lázeňském parku. Objekty lázní a park jsou památkově chráněné.

telefon: +420 596 376 111, email: info@darkov.cz, web: www.darkov.cz
Psluenstv:
Datum posledn aktualizace: 18.06.2008

V roce 2007 zrekonstruovaný motorest. K dispozici je velká jídelna s kapacitou 95 míst, jakož i menší nekuřácká formanka. V letním období lze využít i posezení na venkovní zahrádce pro 36 osob, které využívají hlavně cykloturisté, pro které se v roce 2012 buduje cyklostezka z Lípy nad Orlicí do Čestic.

telefon: 775 365 847, 494 530 642, email: motorest.lipa@klikni.cz, web: www.motorestlipa.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 22.05.2012

Chalupa Bella se nachází v malebné krajině orlického podhůří. Nově zrekonstruovaný objekt je ideálním místem pro relaxaci a rodinnou dovolenou. Díky modernímu vybavení je vhodný také k pořádání firemních akcí.

Kapacita Chalupy Bella je 12-14 míst ve 2 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových stylově zařízených pokojích. Součástí každého pokoje je LCD TV s integrovaným DVD přehrávačem. Koupelny a WC jsou umístěné na každém patře - apodní koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem, v podkrovní koupelně je dvoumístná vana. 

Celý objekt byl navržen a zrealizován tak, aby se zcela podřídil naší koncepci ochrany životního prostředí. Tím vším se snažíme přispět k tomu, aby dopady na životní prostředí byly co nejmenší.

telefon: 775301108, email: info@chalupa-bella.cz, web: www.chalupa-bella.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 26.04.2012

"Motorest Čestická hospoda nabízí denně hotová jídla, velký výběr minutkových jídel a specialit na grilu, kuřácký výčep s kapacitou 33 míst, na výčep navazuje nekuřácký sál s kapacitou do 150 míst, s pódiem se samostatným vchodem, v těchto prostorách je možné uspořádat plesy, firemní oslavy, výroční schůze dále nabízíme salónek s kapacitou 50 míst a vlastní zahrádkou, vlastním výčepem a samostatným vchodem. "

telefon: 604 577 871 , email: cesticka.hospoda@seznam.cz , web: www.motorestcestice.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum posledn aktualizace: 13.06.2012
«««12345»»» poet objekt 163
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR