á

Orlick├ę hory a Podorlicko
 
 
Zna─Źka Moravskoslezsk├Ż kraj pro v┼íechny
 
 
Nositel projektu

 


Partneři:
 
MS Dovolená
 
 
www.tesinskeslezsko.cz

á

  • Typ objektu:
  • Zvolit posti×enÝ:
  • Certifikace:
    áá
  • Zvolit Kraj: áá
    HlavnÝ mýsto Praha St°edoŔeskř kraj Karlovarskř kraj ┌steckř kraj Libereckř kraj Plze˛skř kraj JihoŔeskř kraj Krßlovehradeckř kraj Pardubickř kraj Kraj VysoŔina Jihomoravskř kraj ZlÝnskř kraj Olomouckř kraj Moravskoslezskř kraj
«««34567»»» poŔet objekt¨ 163

Horsk├Ż hotel, toho ─Źasu v p┼Öestavb─Ť s rozs├íhlou modernizac├ş. Ukon─Źen├ş p┼Öestavby je napl├ínov├íno na polovinu roku 2008.

telefon: +420 723 494 896, +420 602 967 750, email: hotel.rezervace@centrum.cz, web: http://www.hotelvisalaje.cz/
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 09.10.2007

HOTEL SPORT je nov─Ť zrekonstruovan├Ż modern├ş objekt s celkovou ubytovac├ş kapacitou pro 45 osob. Hotel je sou─Ź├íst├ş sportovn├şho are├ílu v Orlov├ę-Lutyni a nach├íz├ş se v bl├şzkosti lesoparku. Je vhodn├Ż k ubytov├ín├ş jednotlivc┼», men┼í├şch i v─Ťt┼í├şch skupin lid├ş, ale tak├ę k po┼Ö├íd├ín├ş sportovn├şch soust┼Öed─Ťn├ş, proto┼że v bl├şzkosti se nach├ízej├ş ve┼íker├í v├Żznamn─Ťj┼í├ş sportovi┼ít─Ť v Orlov├ę (zimn├ş stadion, tenisov├ę kurty a tenisov├í hala, atletick├í dr├íha, letn├ş koupali┼ít─Ť, travnat├ę fotbalov├ę h┼Öi┼ít─Ť, minigolf, spining, posilovna apod.).
Host┼»m na┼íeho hotelu nab├şz├şme p┼Ö├şjemn├ę posezen├ş v hotelov├ę restauraci ─Źi vin├írn─Ť se skv─Ťlou kuchyn├ş a p┼Ö├şjemnou obsluhou, ale i ┼íirokou mo┼żnost sportovn├şho vy┼żit├ş ve sportovn├şm are├ílu, kter├Ż V├ím m┼»┼że b├Żt k dispozici.
Hotelov├í restaurace a vin├írna jsou vhodn├ę pro po┼Ö├íd├ín├ş rodinn├Żch oslav (svatby, narozeniny, promoce), raut┼», ┼íkolen├ş, ve─Ź├şrk┼», apod.

telefon: 00420 596 585 611, email: hotel@hotelsport-orlova.cz, web: www.hotelsport-orlova.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 24.01.2009

Nov├í celoro─Źn├ş restaurace v prostor├ích vod├íck├ęho t├íbo┼Öi┼ít─Ť na ┼Öece Orlici v├ís zve k posezen├ş s neku┼Ö├íck├Żm salonem. V sezon─Ť bude otev┼Öen i venkovn├ş bufet s dv─Ťma uzav┼Öen├Żmi prostory zahradn├şho typu. Nab├şz├şme v├ím mo┼żnsot firemn├şch ve─Ź├şrk┼», setk├ín├ş s p┼Ö├íteli, se spolu┼żky, ─Źi v├ím m┼»┼żeme ud─Ťlat raut p┼Ö├şmo na b┼Öehu Orlice.

telefon: 773 285 141, email: rampasport@volny.cz, web: www.rampasport.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 13.08.2012

Ubytovac├ş kapacitou se ┼Öad├ş k hotel┼»m rodinn├ęho typu. Sv├Żm vybaven├şm je vhodn├Ż p┼Öedev┼í├şm k individu├íln├ş turistice a k obchodn├şm jedn├ín├şm, kter├ę zde najdou i pot┼Öebn├ę z├ízem├ş.

telefon: 491 470 403, 736 671 066 , email: info@rambousekhotel.cz , web: www.rambousekhotel.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 19.06.2012

Koupali┼ít─Ť se nach├íz├ş v klidn├ęm prost┼Öed├ş u ┼Öeky Orlice v Kostelci nad Orlic├ş. V bl├şzkosti are├ílu se nach├íz├ş parkovi┼ít─Ť. Koupali┼ít─Ť je v┼íak dob┼Öe dostupn├ę i na kole, kolem are├ílu vedou cyklistick├ę stezky. Voln├ę chv├şle mezi plav├ín├şm lze tr├ívit v p┼Öilehl├ę L├şpov├ę str├íni, kterou vedou t┼Öi nau─Źn├ę stezky. Kostelec nad Orlic├ş nab├şz├ş tak├ę dal┼í├ş kulturn├ş a sportovn├ş vy┼żit├ş.
Are├íl koupali┼ít─Ť disponuje 50m plaveck├Żm baz├ęnem s hloubkou od 1,5 m do 1,8 m, baz├ęnem pro neplavce s hloubkou od 0,5 m do 0,8 m, skokanskou v─Ť┼ż├ş o v├Ż┼íce 2,5 m a hloubce doskokov├ęho baz├ęnu 3,8 m.
Pro n├ív┼ít─Ťvn├şky do v─Ťku 5ti let je ur─Źeno d─Ťtsk├ę brouzdali┼ít─Ť, v jeho┼ż bl├şzkosti se nach├íz├ş d─Ťtsk├Ż koutek. D─Ťtsk├Ż koutek zahrnuje p├şskovi┼ít─Ť, prol├ęza─Źky a houpa─Źky.
D├íle je mo┼żn├ę v are├ílu vyu┼ż├şt h┼Öi┼ít─Ť ur─Źen├ę sv├Żmi rozm─Ťry zejm├ęna k hran├ş volejbalu ─Źi nohejbalu. Velk├ę travnat├ę plochy slou┼ż├ş k┬áodpo─Źinku a dal┼í├şm nen├íro─Źn├Żm aktivit├ím.
Ob─Źerstven├ş se nach├íz├ş v┬ábudov─Ť p┼Ö├şmo v are├ílu. Nab├şz├ş ┼íirokou ┼ík├ílu alkoholick├Żch i nealkoholick├Żch n├ípoj┼», rychl├ęho ob─Źerstven├ş a nanuk┼».

O v├şkendech se na koupali┼íti po celou sez├│nu kon├í velk├ę mno┼żstv├ş kulturn├şch akc├ş, kter├ę takt├ę┼ż disponuj├ş bezbari├ęrov├Żm p┼Ö├şstupem.

 

telefon: 736 608 981, email: koupaliste-kno@seznam.cz, web: www.koupaliste.wu.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 13.08.2012
Koupali┼ít─Ť se nach├íz├ş v klidn├ęm prost┼Öed├ş u ┼Öeky Orlice v Kostelci nad Orlic├ş. V bl├şzkosti are├ílu se nach├íz├ş parkovi┼ít─Ť, koupali┼ít─Ť je v┼íak dob┼Öe dostupn├ę i na kole, kolem are├ílu vede cyklistick├í stezka. Voln├ę chv├şle mezi plav├ín├şm lze tr├ívit v p┼Öilehl├ę L├şpov├ę str├íni, kterou vedou t┼Öi nau─Źn├ę stezky. Are├íl koupali┼ít─Ť v Kostelci nad Orlic├ş disponuje 50m plaveck├Żm baz├ęnem s hloubkou od 1,5m do 1,8m, baz├ęnem pro neplavce s hloubkou od 0,5m do 0,8m, skokanskou v─Ť┼ż├ş o v├Ż┼íce 2,5m a hloubce doskokov├ęho baz├ęnu 3,8m. Pro d─Ťti do v─Ťku 5-ti let je ur─Źen odd─Ťlen├Ż d─Ťtsk├Ż baz├ęn, v jeho┼ż bl├şzkosti se nach├íz├ş d─Ťtsk├Ż koutek. D─Ťtsk├Ż koutek zahrnuje p├şskovi┼ít─Ť, prol├ęza─Źky a houpa─Źky. D├íle je mo┼żn├ę v are├ílu vyu┼ż├şt antukov├ę h┼Öi┼ít─Ť ur─Źen├ę sv├Żmi rozm─Ťry zejm├ęna k hran├ş volejbalu ─Źi nohejbalu. Ob─Źerstven├ş se nach├íz├ş p┼Ö├şmo v are├ílu. Disponuje ┼íirokou nab├şdkou n├ípoj┼» a rychl├ęho ob─Źerstven├ş. Co se t├Ż─Źe n├ípoj┼» je mo┼żn├ę volit z r┼»zn├Żch druh┼» limon├íd, d┼żus┼», k├ívy, ─Źaje, piva (i nealkoholick├ęho) a dokonce i alkoholick├Żch n├ípoj┼».
telefon: 736 608 981 , email: koupaliste-kno@seznam.cz , web: www.koupaliste.wu.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 30.08.2012
Penzion se nach├íz├ş v malebn├ęm prost┼Öed├ş Orlick├Żch horv obci Sedlo┼łov, nab├şz├ş ubytovac├ş jednotky s kuchy┼łsk├Żm koutem, koupelnou a sprchou. Host├ę mohou vyu┼ż├şvat spole─Źenskou m├şstnost. Nedaleko se nach├íz├ş Ly┼ża┼Ösk├Ż vlek cca 100m a 200m jsou i b─Ť┼żka┼Ösk├ę trat─Ť.
telefon: 739 400 825 , email: tjsokolsedlonov@centrum.cz , web: hrad.skisedlonov.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 06.09.2012
Mo┼żnost pron├íjmu cel├ę restaurace pro zvl├í┼ítn├ş p┼Ö├şle┼żitosti - ob─Ťdy, ve─Źe┼Öe, rodinn├ę oslavy, firemn├ş ve─Ź├şrky, prezenta─Źn├ş akce, srazy a posezen├ş p┼Öi hudb─Ť a tanci. V nab├şdce j├şdeln├şho l├şstku naleznete denn├ş menu, j├şdla minutkov├í, jako jsou speciality z ku┼Öec├şho, vep┼Öov├ęho nebo hov─Ťz├şho masa, ryby, t─Ťstoviny a ─Źerstv├ę sal├íty. ┼áirok├Ż v├Żb─Ťr destil├ít┼», v├şn a nealkoholick├Żch n├ípoj┼», pivo Holba, Gambrinus a Plze┼ł. Na┼íe restaurace nab├şz├ş tak├ę rozvoz ob─Ťd┼» s mo┼żnost├ş v├Żb─Ťru ze ─Źty┼Ö hotov├Żch j├şdel.
telefon: 608 356 665, email: kemp@orlicko.cz, web: www.autocamping.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 15.08.2012

Penzion U P┼»dy se nach├íz├ş v centru m─Ťsta Tt┼Öinec - ─Ź├íst Star├ę M─Ťsto. Penzion s ubytov├ín├şm v bezbari├ęrov├ęm apartm├ínu. Restaurace je bari├ęrov├í, je zde mo┼żnost domluvy don├í┼íky stravy na pokoj.

telefon: +420 558 323 145, email: iva.gasparova@seznam.cz, web: http://www.pudatrinec.cz/
P°ÝsluÜenstvÝ:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslednÝ aktualizace: 28.01.2008

─îty┼Öhv─Ťzdi─Źkov├Ż hotel s baz├ęnem a saunov├Żm relaxa─Źn├şm komplexem, bezbari├ęrov├Ż p┼Ö├şstup do kongresov├ęho centra, baz├ęnu i sauny, restaurace, vin├írny.

telefon: 556 802 007, email: recepce@troyer.cz, web: www.troyer.cz
P°ÝsluÜenstvÝ:
Datum poslednÝ aktualizace: 10.05.2008
«««34567»»» poŔet objekt¨ 163
Anketa
Zam─Ťstnali byste ve sv├ęm za┼Ö├şzen├ş pro┼íkolen├ęho voz├ş─Źk├í┼Öe jako odborn├ęho poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifick├Żmi pot┼Öebami?
Um├şst─Ťn├ş v├Żse─Źe ÔÇô druh posti┼żen├ş
Barva v├Żse─Źe ÔÇô vhodnost objektu pro dan├ę posti┼żen├ş
vyhovuje
z ─Ź├ísti vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezsk├Ż kraj


Medi├íln├ş partne┼Öi:
 

─îRo Ostrava


AHCR