• Typ objektu:
  • Zvolit postižení:
  • Certifikace:
      
  • Zvolit Kraj:   
    Hlavní město Praha Středočeský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
«««34567»»» počet objektů 163

Horský hotel, toho času v přestavbě s rozsáhlou modernizací. Ukončení přestavby je naplánováno na polovinu roku 2008.

telefon: +420 723 494 896, +420 602 967 750, email: hotel.rezervace@centrum.cz, web: http://www.hotelvisalaje.cz/
Příslušenství:
Datum poslední aktualizace: 09.10.2007

HOTEL SPORT je nově zrekonstruovaný moderní objekt s celkovou ubytovací kapacitou pro 45 osob. Hotel je součástí sportovního areálu v Orlové-Lutyni a nachází se v blízkosti lesoparku. Je vhodný k ubytování jednotlivců, menších i větších skupin lidí, ale také k pořádání sportovních soustředění, protože v blízkosti se nacházejí veškerá významnější sportoviště v Orlové (zimní stadion, tenisové kurty a tenisová hala, atletická dráha, letní koupaliště, travnaté fotbalové hřiště, minigolf, spining, posilovna apod.).
Hostům našeho hotelu nabízíme příjemné posezení v hotelové restauraci či vinárně se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou, ale i širokou možnost sportovního vyžití ve sportovním areálu, který Vám může být k dispozici.
Hotelová restaurace a vinárna jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav (svatby, narozeniny, promoce), rautů, školení, večírků, apod.

telefon: 00420 596 585 611, email: hotel@hotelsport-orlova.cz, web: www.hotelsport-orlova.cz
Příslušenství:
Datum poslední aktualizace: 24.01.2009

Nová celoroční restaurace v prostorách vodáckého tábořiště na řece Orlici vás zve k posezení s nekuřáckým salonem. V sezoně bude otevřen i venkovní bufet s dvěma uzavřenými prostory zahradního typu. Nabízíme vám možnsot firemních večírků, setkání s přáteli, se spolužky, či vám můžeme udělat raut přímo na břehu Orlice.

telefon: 773 285 141, email: rampasport@volny.cz, web: www.rampasport.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 13.08.2012

Ubytovací kapacitou se řadí k hotelům rodinného typu. Svým vybavením je vhodný především k individuální turistice a k obchodním jednáním, které zde najdou i potřebné zázemí.

telefon: 491 470 403, 736 671 066 , email: info@rambousekhotel.cz , web: www.rambousekhotel.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.06.2012

Koupaliště se nachází v klidném prostředí u řeky Orlice v Kostelci nad Orlicí. V blízkosti areálu se nachází parkoviště. Koupaliště je však dobře dostupné i na kole, kolem areálu vedou cyklistické stezky. Volné chvíle mezi plaváním lze trávit v přilehlé Lípové stráni, kterou vedou tři naučné stezky. Kostelec nad Orlicí nabízí také další kulturní a sportovní vyžití.
Areál koupaliště disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,5 m do 1,8 m, bazénem pro neplavce s hloubkou od 0,5 m do 0,8 m, skokanskou věží o výšce 2,5 m a hloubce doskokového bazénu 3,8 m.
Pro návštěvníky do věku 5ti let je určeno dětské brouzdaliště, v jehož blízkosti se nachází dětský koutek. Dětský koutek zahrnuje pískoviště, prolézačky a houpačky.
Dále je možné v areálu využít hřiště určené svými rozměry zejména k hraní volejbalu či nohejbalu. Velké travnaté plochy slouží k odpočinku a dalším nenáročným aktivitám.
Občerstvení se nachází v budově přímo v areálu. Nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, rychlého občerstvení a nanuků.

O víkendech se na koupališti po celou sezónu koná velké množství kulturních akcí, které taktéž disponují bezbariérovým přístupem.

 

telefon: 736 608 981, email: koupaliste-kno@seznam.cz, web: www.koupaliste.wu.cz
Příslušenství:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 13.08.2012
Koupaliště se nachází v klidném prostředí u řeky Orlice v Kostelci nad Orlicí. V blízkosti areálu se nachází parkoviště, koupaliště je však dobře dostupné i na kole, kolem areálu vede cyklistická stezka. Volné chvíle mezi plaváním lze trávit v přilehlé Lípové stráni, kterou vedou tři naučné stezky. Areál koupaliště v Kostelci nad Orlicí disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,5m do 1,8m, bazénem pro neplavce s hloubkou od 0,5m do 0,8m, skokanskou věží o výšce 2,5m a hloubce doskokového bazénu 3,8m. Pro děti do věku 5-ti let je určen oddělený dětský bazén, v jehož blízkosti se nachází dětský koutek. Dětský koutek zahrnuje pískoviště, prolézačky a houpačky. Dále je možné v areálu využít antukové hřiště určené svými rozměry zejména k hraní volejbalu či nohejbalu. Občerstvení se nachází přímo v areálu. Disponuje širokou nabídkou nápojů a rychlého občerstvení. Co se týče nápojů je možné volit z různých druhů limonád, džusů, kávy, čaje, piva (i nealkoholického) a dokonce i alkoholických nápojů.
telefon: 736 608 981 , email: koupaliste-kno@seznam.cz , web: www.koupaliste.wu.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 30.08.2012
Penzion se nachází v malebném prostředí Orlických horv obci Sedloňov, nabízí ubytovací jednotky s kuchyňským koutem, koupelnou a sprchou. Hosté mohou využívat společenskou místnost. Nedaleko se nachází Lyžařský vlek cca 100m a 200m jsou i běžkařské tratě.
telefon: 739 400 825 , email: tjsokolsedlonov@centrum.cz , web: hrad.skisedlonov.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 06.09.2012
Možnost pronájmu celé restaurace pro zvláštní příležitosti - obědy, večeře, rodinné oslavy, firemní večírky, prezentační akce, srazy a posezení při hudbě a tanci. V nabídce jídelního lístku naleznete denní menu, jídla minutková, jako jsou speciality z kuřecího, vepřového nebo hovězího masa, ryby, těstoviny a čerstvé saláty. Široký výběr destilátů, vín a nealkoholických nápojů, pivo Holba, Gambrinus a Plzeň. Naše restaurace nabízí také rozvoz obědů s možností výběru ze čtyř hotových jídel.
telefon: 608 356 665, email: kemp@orlicko.cz, web: www.autocamping.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 15.08.2012

Penzion U Půdy se nachází v centru města Ttřinec - část Staré Město. Penzion s ubytováním v bezbariérovém apartmánu. Restaurace je bariérová, je zde možnost domluvy donášky stravy na pokoj.

telefon: +420 558 323 145, email: iva.gasparova@seznam.cz, web: http://www.pudatrinec.cz/
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.01.2008

Čtyřhvězdičkový hotel s bazénem a saunovým relaxačním komplexem, bezbariérový přístup do kongresového centra, bazénu i sauny, restaurace, vinárny.

telefon: 556 802 007, email: recepce@troyer.cz, web: www.troyer.cz
Příslušenství:
Datum poslední aktualizace: 10.05.2008
«««34567»»» počet objektů 163
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR