• Typ objektu:
  • Zvolit postižení:
  • Certifikace:
      
  • Zvolit Kraj:   
    Hlavní město Praha Středočeský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
«««123»»» počet objektů 27

Chalupa Bella se nachází v malebné krajině orlického podhůří. Nově zrekonstruovaný objekt je ideálním místem pro relaxaci a rodinnou dovolenou. Díky modernímu vybavení je vhodný také k pořádání firemních akcí.

Kapacita Chalupy Bella je 12-14 míst ve 2 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových stylově zařízených pokojích. Součástí každého pokoje je LCD TV s integrovaným DVD přehrávačem. Koupelny a WC jsou umístěné na každém patře - apodní koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem, v podkrovní koupelně je dvoumístná vana. 

Celý objekt byl navržen a zrealizován tak, aby se zcela podřídil naší koncepci ochrany životního prostředí. Tím vším se snažíme přispět k tomu, aby dopady na životní prostředí byly co nejmenší.

telefon: 775301108, email: info@chalupa-bella.cz, web: www.chalupa-bella.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 26.04.2012

Rodinný penzion Marie Magdalenka nabízí ubytování v Orlických horách v obcí Helvíkovice, která je situována, co by kamenem dohodil, u města Žamberk. Ubytování je upraveno dle vašeho pohodlí včetně bohatého zázemí: zahrada, bazén, opékání, hřiště, parkování, internet WiFi. Ideální prostředí pro dovolenou s dětmi.

telefon: 736 153 676, email: penzion-mm@centrum.cz, web: www.penzion-mm.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 25.05.2012

Penzion se bachází v klidné části města 200 m od centra u řeky Divoké Orlice. Penzion nabízí 5 apartmánů s celkem 19 lůžky.
Jako specialitu nabízí možnost exkurze na vlastní ovčí farmu s odborným výkladem o chovu ovcí. Také nabízí pro skupiny zahradní oslavy s grilováním jehňat z vlastní produkce, nebo kuřat v kamenném originálním grilu. Možnost realizace ohňostroje.

telefon: 465 614 941, email: penzionhana@email.cz, web: www.penzionhana.ic.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 25.05.2012

Penzion se nachází v klidné části, v lesním prostředí. Zařízení poskytuje 18 pokojů. Celková kapacita je 56 lůžek.

telefon: 736 484 591, email: pavlina.spulakova@triload.cz, web: www.lesanka-pastviny.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 15.08.2012
Malebná rekreační oblast podél Pastvinské přehrady nabízí ubytování v chatkách, možnost stanování i umístění karavanů, možnost zapůjčení šlapadel, loděk.
telefon: 724 147 317, 603 268 566, email: atcslechtuvpalouk@pastviny.cz, web: www.atcslechtuvpalouk.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 03.07.2012

Nově zrekonstruovaná restaurace s hotelem. Nabízí příjemné posezení s bohatým meny. Nechybí wifi připojení k internetu, venkovní terasa,pivnice, nekuřácká a kuřácká restaurace. Možnost pořádání rodinných i firemních akcí, svatby, rauty, srazy apod.

telefon: 465 483 169 , email: info@restauracemarilyn.cz, web: www.restauracemarilyn.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 11.06.2012
Možnost pronájmu celé restaurace pro zvláštní příležitosti - obědy, večeře, rodinné oslavy, firemní večírky, prezentační akce, srazy a posezení při hudbě a tanci. V nabídce jídelního lístku naleznete denní menu, jídla minutková, jako jsou speciality z kuřecího, vepřového nebo hovězího masa, ryby, těstoviny a čerstvé saláty. Široký výběr destilátů, vín a nealkoholických nápojů, pivo Holba, Gambrinus a Plzeň. Naše restaurace nabízí také rozvoz obědů s možností výběru ze čtyř hotových jídel.
telefon: 608 356 665, email: kemp@orlicko.cz, web: www.autocamping.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 15.08.2012

Horská chata Na Rozcestí se nachází v malebné obci  České Petrovice (670 m.n.m.) v Orlických horách, které se právem nazývají křižovatkou turistických a cykloturistických tras.  

Z jedné strany horské chaty výhled na lyžařské sjezdovky Sport-areálu, na druhé straně výhled na střed obce a blízké okolí a krajinu CHKO Zemská brána.

Poloha chaty umožňuje sportovní vyžití  – 50 metrů vzdálený Sport-areál nabízí v zimě – 3 vleky, dětské hřiště, lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu a servis, v létě centrum adrenalinových sportů – horské káry, lanovka, trampolíny, grassball, letní snowtubing…

Horská chata nabízí nejen ubytování, ale i příjemné posezení ve stylové restauraci s výhradně domácí kuchyní.

telefon: 723 332 119, email: m.baierova@seznam.cz, web: www.narozcesti.eu
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 12.07.2012

Autocamp je součástí rekreačního areálu s možností ubytování v chatkách, apartmánech, stanech a karavanech. V provozu je od května do října. Autocamp je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sporotvní týmy za účelem soustředění, pro invalidní osoby, školní výlety a zájezdy.

telefon: 465 614 755, email: kemp@orlicko.cz, web: www.autocamping.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 04.07.2012

Rodinný penzion U Čápa se nachází v bezprostřední blízkosti Ski areálu Červená Voda. Nabízí pronájem bytů ve složení 2, 4 a 8 lůžek. Cena pro dospělou osobu je 300,- Kč na noc, pro dítě od 2 do 12 let potom 200,- Kč za noc

telefon: 774 257 825, email: info@mlynickydvur.cz, web: www.mlynickydvur.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 08.06.2012
«««123»»» počet objektů 27
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR