Detail objektu - Restaurace Cyklobar, Dobrá | Zpt | Tisk objektu

Restaurace Cyklobar, Dobrá

Adresa: Dobrá, PS 739 51
957
gps: Loc: 49°40'15.937"N, 18°24'8.83"E
Kontaktn osoba: Jaromír Křistek
Kontakty: Telefon: 777 240 639
email: cyklobar@cyklobar.cz
web: cyklobar.czPsluenstv:

Certifikovan objekt

Zazen je dritelem znaky Bez barir od

Bezbarirovost

pdf

81 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Charakteristika

Odpočívárna pro cykloturisty - restaurace, ubytování, masáže, koupele, solárium, internet. Bezbariérový přístup (pouze přízemí - restaurace) přímo z trojnásobné cyklotrasy - vhodné pro cyklo, skate, in-line a handicap. Venkovní terasa, stylová stodola, parkoviště, kolostavy, dětský koutek.

Kapacita ubytovn:

9 mst

Kapacita stravovn:

90 mst

Kapacita konferenc.:

20 mst

Psluenstv:

Venkovní terasa - 60 míst, ohniště, stylová stodola - 30 míst, parkoviště, kolostavy, dětský koutek, infomapa, veřejný internet. Masáže, koupele, solárium.

Doprava

Veejn doprava:

Vlakem do stanice Dobrá u Frýdku-Místku. Od nádražní budovy doprava podél trati ve směru na Frýdek-Místek, na křižovatce doleva podle tabule navigující k objektu. Objekt se nachází na okraji obce asi 1 km od železniční stanice.
Autobusem ze směru Frýdek-Místek, Český Těšín nebo Třinec do Dobré, výstupní zastávka "Dobrá, restaurace Na špici". Odtud za kolejema ostře doleva a dále podle tabulí navigujících až k objektu.
Pro vozíčkáře je přístup veřejnou dopravou složitý. Vlaková zastávka je sice bezbariérová, s možností pomoci s nástupem/výstupem, úsek však není obsluhován nízkopodlažními vozy. Nejbližší autobusová zastávka není přizpůsobena pro úrovňový nástup/výstup. Problematická je trasa od zastávek k objektu - chybějící chodníky nebo nájezdy na chodníky, nerovný povrch komunikace. Doporučujeme příjezd autem.


vyhledejte spojen na www.idos.cz

Vlak. zastvka:

Jmno zastvky: Dobrá u Frýdku-Místku
Vzdlenost od zastvky: 1.000 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Dobrá, rest. Na špici
Vzdlenost od zastvky: 0.700 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Příjezd od Frýdku-Místku: před železničním přejezdem v obci Dobrá odbočit vpravo a pokračovat dál asi 600 m podle tabulí navigujících k objektu. Objekt se nachází na okraji obce, asi 2 min. cesty od hlavní silnice.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR