Detail objektu - Rekreační areál Horalka, Sněžné | Zpt | Tisk objektu

Rekreační areál Horalka, Sněžné

Adresa: Sněžné, PS 518 01

gps: 50°20'24.076"N, 16°16'57.781"E
Kontaktn osoba: Jiří Ledecký, vedoucí prodejní a informační kanceláře
Kontakty: Telefon: 494 337 966
Fax: 494 665 633
email: techpos@volny.cz
web: www.chatahoralka.cz
Psluenstv:
Vybavenost:
Dostupnost:

Necertifikovan objekt

Bezbarirovost

Charakteristika

Rekreační areál Horalka je areál rekreace, odpočinku, klidu a pohody. Roubená hlavní budova představuje lidovou architekturu podorlického kraje a je chráněnou kulturní památkou. Rekreační areál Horalka Vám nabízí ubytování, stravování, možnost sportovního vyžití jako tenisové kurty, fitness, saunu či vnitřní bazén. 

Ubytování má letní kapacitu 169 lůžek, zimní 120 lůžek. Velká většina pokojů je s vlastním sociálním zařízením, bungalovy a některé pokoje ve 2. patře hlavní budovy mají sociální zařízení společné.

Restaurace má kapacitu 35 míst, jídelna 85 míst a salónek 25 míst. V letním období je možné využít i venkovní posezení a prostor pro grilování.

Kapacita ubytovn:

169 mst

Poet bezbarirovch lek:

2 mst

Charakteristika bezbarirovch lek:

Bezbariérová chata se nachází v zadní části areálu. Vede k ní asfaltová cesta. Chata je vybavena běžným nábytkem, v předsíni je malá kuchyňská linka. Madla jsou pouze na toaletě. Chata má i balkónek a v poschodí další dvě lůžka (spíš pro asistenty, strmé schodiště). Sociální zařízení není příliš vhodné pro vozíčkáře, stejně tak sociální zařízení u restaurace.

Kapacita stravovn:

120 mst

Kapacita konferenc.:

25 mst

Psluenstv:

Pro TP je v dosahu a dostupný krytý bazén, tělocvična,Tee-Pee (slouží jako společenská místnost, bar a velká kamna s grilem), herna (stolní fotbal, šipky), restaurace, kde se TP podává strava, ostatní klienti dostávají stravu v jídelně (v 1. poschodí – dřevěné schodiště). Ohniště a rybníček, které patří do areálu jsou po cestě, která vede do mírného kopce. Pohybové programy pro TP nejsou v nabídce, obyčejně totiž TP přijíždějí se svými asistenty a mají předem vytypovaná místa, která navštíví. Venkovní víceúčelové hřiště je taktéž přístupné po kameném chodníčku.

Doprava

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Horalka
Vzdlenost od zastvky: 0.100 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Sněžné je velmi dobře dostupné z Olešnice v Orlických horách a tedy i z Polska, dále z Deštného v Orlických horách, Nového Města nad Metují a z Dobrušky.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR