Detail objektu - Pizzérie Verdi, Vendryně | Zpt | Tisk objektu

Pizzérie Verdi, Vendryně

Adresa: Vendryně, PS 73994
966
gps: Loc: 49°39'28.68"N,18°41'36.29"E
Kontaktn osoba: Lenka Hanáková
Kontakty: Telefon: 558 350 685
email: restaurace@altroverdi.cz
web: www.altroverdi.cz

Psluenstv:

Certifikovan objekt

Zazen je dritelem znaky Bez barir od

Bezbarirovost

pdf

73 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Charakteristika

Pizzérie Verdi leží u hlavního tahu na Jablunkov. Je umístěna u silnice, dobrá dostupnost, oplocený areál. K dispozici jsou dvě místnosti - možnost organizování firemních i společenských událostí. V nabídce jídel je rovněž česká kuchyně. V letních měsících možnost využití zahradní terasy. Parkoviště pro hosty.

Kapacita stravovn:

30 mst

Kapacita konferenc.:

30 mst

Doprava

Veejn doprava:

Vlakem do Vendryně (okres Frýdek-Místek). Objekt se nachází asi 300 m od železniční stanice, hned u hlavní silnice směrem na Třinec.
Autobusem do Třince. Z autobusového nádraží je přípoj na MHD ve směru Vendryně, Na Černovském, výstupní zastávka "Vendryně, Na Černovském". Odtud po stejné trase jako u cesty vlakem, tj. proti směru jízdy autobusu, podél hlavní silnice.
Pro vozíčkáře je přístup veřejnou dopravou složitý. Vlaková zastávka je bariérová - i při využití nízkopodlažního spoje, který jezdí v nočních hodinách je třeba počítat s prudšími nájezdy na nástupiště. Autobusová zastávka není přizpůsobena pro úrovňový nástup/výstup i když na trase jezdí nízkopodlažní autobusy (linky 1, 5 a 15). Velmi problematická mohou být zúžená místa chodníku, chybějící nájezdy a časté nerovnosti na pěší trase od autobusové či vlakové zastávky k objektu. Doporučujeme příjezd autem.


vyhledejte spojen na www.idos.cz

Vlak. zastvka:

Jmno zastvky: Vendryně
Vzdlenost od zastvky: 0.300 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Vendryně, Na Černovském MHD
Vzdlenost od zastvky: 0.300 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Příjezd od Třince: po výjezdu z Třince směr Jablunkov pokračujte za mostem přes řeku Olši dál po silnici E75 cca 200 m. Objekt se nachází přímo u komunikace, po levé straně.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR