Detail objektu - Penzion U Ski Areálu, Mosty u Jablunkova | Zpt | Tisk objektu

Penzion U Ski Areálu, Mosty u Jablunkova

Adresa: Mosty u Jablunkova, PS 73998
Mosty u Jablunkova 262
gps: Loc: 49°31'48.74"N,18°45'21.75"E
Kontaktn osoba: Mgr. Renata Kohutová
Kontakty: Telefon: +420 558 367 714
email: info@penzionuskiarealu.cz
web: http://www.penzionuskiarealu.cz

Psluenstv:

Certifikovan objekt

Zazen je dritelem znaky Bez barir od

Bezbarirovost

pdf

77 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Charakteristika

Penzion U Ski Areálu se nachází v Těšínských Beskydech v obci Mosty u Jablunkova. Jeho poloha v blízkosti Ski Areálu Mosty z něj činí ideální místo pro ubytování jak v létě, tak i v zimě.
Během letních měsíců poskytuje zázemí milovníkům přírody, zájemcům o turistiku, cykloturistiku a všem, kteří chtějí poznat krásy Beskyd a prožít aktivní dovolenou.
Celé přízemí penzionu je bezbariérové (1 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj).

Kapacita ubytovn:

19 mst

Kapacita stravovn:

30 mst

Doprava

Veejn doprava:

Vlakem do Mostů u Jablunkova. Odtud je možné pokračovat autobusem (přestupní zastávka "Mosty u Jablunkova, obecní úřad" se nachází pod kopcem, cca 50 m od nádražní budovy), ale pouze v úseku 2 autobusových zastávek, cca 800m (linka směr Mosty u Jablunkova - Jablunkov - Třinec). Pěší trasa od vlakové zastávky vede po hlavní silnici směrem na Jablunkov, cca 700m k směrové tabuli "Penzion U Ski Areálu". Objekt se nachází cca 200 m od směrové tabule, po pravé straně. 
Autobusem do Mostů u Jablunkova, na zastávku "Mosty u Jablunkova, mateřská škola" (linka Třinec - Jablunkov - Mosty u Jablunkova). Odtud pokračujte po silnici cca 200 m ve směru jízdy autobusu, k směrové tabuli "Penzion U Ski Areálu". Dále stejným směrem jako u cesty vlakem. 
Pro vozíčkáře je přístup veřejnou dopravou velmi složitý a vysoce bariérový ve všech úsecích. Přístup na vlakovou zastávku je bariérový (schody, nerovný terén), autobusové zastávky nejsou přizpůsobeny pro úrovňový nástup/výstup ani nejsou obsluhovány nizkopodlažními autobusy. Na pěší trase je třeba zdolat prudké klesání od hlavní silnice směrem k objektu, některé úseky jsou bez chodníků. Doporučujeme příjezd autem.


vyhledejte spojen na www.idos.cz

Vlak. zastvka:

Jmno zastvky: Mosty u Jablunkova
Vzdlenost od zastvky: 0.900 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Mosty u Jablunkova, mateřská škola
Vzdlenost od zastvky: 0.400 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Příjezd od Třince: z mezinárodní silnice E75 odbočte dle ukazatelů na Mosty u Jablunkova. Po vjezdu do obce pokračujte po hlavní silnici cca 3,2 km. Místo pro odbočení (sjezd k objektu) je označeno směrovou tabulí "Penzion U Ski Areálu". 

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR