Detail objektu - Jaškovská krčma, Těrlicko | Zpt | Tisk objektu

Jaškovská krčma, Těrlicko

Adresa: Těrlicko, PS 735 42
Přehradní 454
gps: Loc: 49°45'12.33"N,18°29'34.39"E
Kontaktn osoba: Petr Kocián
Kontakty: Telefon: +420 596 423 226, +420 602 269 734
Fax: +420 596 423 227
email: info@jaskovskakrcma.cz
web: www.jaskovskakrcma.cz

Psluenstv:

Certifikovan objekt

Zazen je dritelem znaky Bez barir od

Bezbarirovost

pdf

82 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Charakteristika

Hotel Jaškovská krčma se nachází u Těrlické přehrady v obci Těrlicko asi 3 km od Havířova a 9 km od Českého Těšína. Hotel nabízí ubytování v nadstandardních 1 a 2 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ubytování: 35 lůžek a 28 přistýlek.

Kapacita ubytovn:

63 mst

Kapacita stravovn:

14 mst

Kapacita konferenc.:

16 mst

Doprava

Veejn doprava:

Vlakem do Havířova. Odtud je možné pokračovat autobusem, meziměstskými spoji směr Český Těšín - Třinec (přestupní zastávka se nachází před nádražní budovou), výstupní zastávka "Těrlicko, střed". Přesun pomocí MHD nedoporučujeme z důvodu jeho komplikovanosti a mnohačetných přestupů. Po vystoupení v Těrlicku je třeba přejít přes hlavní silnici, vrátit se cca 150m a na křižovatce odbočit doprava směrem k přehradě. Objekt se nachází po levé straně u přehrady.
Autobusem do Těrlicka, na zastávku "Těrlicko, střed" (linka Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec - Jablunkov). Odtud po stejné trase jako u cesty vlakem.
Pro vozíčkáře je přístup veřejnou dopravou složitý. Vlaková zastávka je sice bezbariérová (přístup na nástupiště je však možný pouze přes úschovnu zavazadel), na dalších místech je však třeba počítat s překážkami jako autobusové zastávky nepřizpůsobené pro úrovňový nástup/výstup, nedostupnost místa nízkopodlažními autobusy, prudké klesání na trase od hlavní silnice k objektu aj. Doporučujeme příjezd autem.


vyhledejte spojen na www.idos.cz

Vlak. zastvka:

Jmno zastvky: Havířov
Vzdlenost od zastvky: 7.000 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Těrlicko, střed
Vzdlenost od zastvky: 0.500 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Objekt se nachází v centru obce Těrlicko, u Těrlické přehrady. Příjezd od Českého Těšína: v centru obce odbočte doprava - dolů k přehradě (odbočka je značena směrovou tabulí).

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR