Detail objektu - Hotel DAKOL, Petrovice u Karviné | Zpt | Tisk objektu

Hotel DAKOL, Petrovice u Karviné

Adresa: Petrovice u Karviné, PS 735 72
153
gps: Loc: 49°54'11.847"N, 18°32'25.322"E
Kontaktn osoba: David Totek
Kontakty: Telefon: 596 361 938
Fax: 596 361 939
email: info@hoteldakol.cz
web: www.hoteldakol.czPsluenstv:

Certifikovan objekt

Zazen je dritelem znaky Bez barir od

Bezbarirovost

pdf

79 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Hodnocen Asociace hotel a restaurac R:

Certifikovn AHR R:
Tda: * * *

Charakteristika

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě Hotelu DAKOL, který se nachází v klidném, krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné. Hotel má bezbariérový přístup - včetně bazénu, bowlingu......Hotel nabízí ubytování vhodné jak pro pracovní cesty, tak pro relaxační rodinné pobyty. Je zde k dispozici zcela nové wellness centrum, golfové greeny, multifunční hřiště, bowling. V okolí je spousta značených cyklostezek. Hraniční přechod do Polska je vzdálený cca 100 m od Hotelu DAKOL. Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích v kategorii Standard a Komfort. V prostorách hotelu mají klienti možnost využít zdarma připojení k internetu. Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná restaurace a bowling, kde můžete ochutnat výbornou národní a mezinárodní kuchyni a pštrosí speciality. Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici Lobby bar, Párty sál a Velký sál. V letních měsících můžete využít posezení na nových terasách.

Kapacita ubytovn:

37 mst

Poet bezbarirovch lek:

10 mst

Charakteristika bezbarirovch lek:

Tato lůžka jsou bezbariérová pouze v tom směru, že je k nim bezbariérový přístup. V hotelu se nachází 1 plně vybavený bezbariérový pokoj s bezbariérovým sociálním zařízením.

Kapacita stravovn:

150 mst

Kapacita konferenc.:

150 mst

Doprava

Veejn doprava:

Doprava Autobusem: Z Karviné jezdí pravidelně autobusy do Petrovic u Karviné. Na zastávce Prstná – Návsí vystoupíte a dále půjdete cca 500 m pěšky k hotelu.
Doprava vlakem: V obci se nachází vlakové nádraží, které se nachází cca 1,5 km od hotelu. Na nádraží zastavují osobní vlaky, které vyjíždějí z vlakového nádraží v Bohumíně a také vlaky z Ostravy směrem na Katowice.


vyhledejte spojen na www.idos.cz

Vlak. zastvka:

Jmno zastvky: Petrovice u Karviné
Vzdlenost od zastvky: 2.500 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autob. zastvka:

Jmno zastvky: Petrovice u Karviné, Prstná - Návsí
Vzdlenost od zastvky: 0.800 km
vyhledejte spojen na www.idos.cz

Autem:

Příjezd hlavním tahem Karviné z obou směrů – Ostrava i Těšín, pro oba směry na světelné křižovatce u VZP odbočit směr Petrovice – je to dobře značeno orientačními cedulemi Hotelu DAKOL. Dále stále rovně a po cca 2 km odbočit doleva do Petrovic u Karviné – zde se orientujte podle směrových cedulí Hotelu DAKOL. Hotel DAKOL sídlí naproti katolického kostela.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR