• Typ objektu:
  • Zvolit postižení:
  • Certifikace:
      
  • Zvolit Kraj:   
    Hlavní město Praha Středočeský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
«««12345»»» počet objektů 41

Rekreační areál Horalka je areál rekreace, odpočinku, klidu a pohody. Roubená hlavní budova představuje lidovou architekturu podorlického kraje a je chráněnou kulturní památkou. Rekreační areál Horalka Vám nabízí ubytování, stravování, možnost sportovního vyžití jako tenisové kurty, fitness, saunu či vnitřní bazén. 

Ubytování má letní kapacitu 169 lůžek, zimní 120 lůžek. Velká většina pokojů je s vlastním sociálním zařízením, bungalovy a některé pokoje ve 2. patře hlavní budovy mají sociální zařízení společné.

Restaurace má kapacitu 35 míst, jídelna 85 míst a salónek 25 míst. V letním období je možné využít i venkovní posezení a prostor pro grilování.

telefon: 494 337 966, email: techpos@volny.cz, web: www.chatahoralka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 26.04.2012

Restaurace, pizzerie, steak-house, kavárna, hospoda ... "Taverna" je to vše a mnohem více. Je to sugestivní prostředí, se skvělou hudbou a originálními obrázky věnovanými cestování, středomoří a extrémním sportům. Je to otevřený podnik s velmi přátelským, rychlým a neformálním servisem, kde za přijatelné ceny můžete ochutnat naše nejrůznější recepty, které jdou od předkrmů přes polévky až po těstoviny, super-saláty, steaky z USA, Argentiny a Uruguaye, pizzu v římském stylu (tenké těsto), dezerty, dobrý výběr vín, skvělé pivo, a dlouhý seznam whisky´s, rum´s, grappy a koktejlů. Taverna nabízí toto vše, každý den, celý rok. To vše v nekuřáckém a čistém prostoru, kam můžete bez starostí vzít své děti, pro které je zde i malý dětský koutek, takže se u nás budou cítit jako doma.

telefon: 494 322 729, email: tavernako@seznam.cz, web: www.pizzataverna.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 22.05.2012

Nová celoroční restaurace v prostorách vodáckého tábořiště na řece Orlici vás zve k posezení s nekuřáckým salonem. V sezoně bude otevřen i venkovní bufet s dvěma uzavřenými prostory zahradního typu. Nabízíme vám možnsot firemních večírků, setkání s přáteli, se spolužky, či vám můžeme udělat raut přímo na břehu Orlice.

telefon: 773 285 141, email: rampasport@volny.cz, web: www.rampasport.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 13.08.2012

Ubytovací kapacitou se řadí k hotelům rodinného typu. Svým vybavením je vhodný především k individuální turistice a k obchodním jednáním, které zde najdou i potřebné zázemí.

telefon: 491 470 403, 736 671 066 , email: info@rambousekhotel.cz , web: www.rambousekhotel.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.06.2012

Koupaliště se nachází v klidném prostředí u řeky Orlice v Kostelci nad Orlicí. V blízkosti areálu se nachází parkoviště. Koupaliště je však dobře dostupné i na kole, kolem areálu vedou cyklistické stezky. Volné chvíle mezi plaváním lze trávit v přilehlé Lípové stráni, kterou vedou tři naučné stezky. Kostelec nad Orlicí nabízí také další kulturní a sportovní vyžití.
Areál koupaliště disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,5 m do 1,8 m, bazénem pro neplavce s hloubkou od 0,5 m do 0,8 m, skokanskou věží o výšce 2,5 m a hloubce doskokového bazénu 3,8 m.
Pro návštěvníky do věku 5ti let je určeno dětské brouzdaliště, v jehož blízkosti se nachází dětský koutek. Dětský koutek zahrnuje pískoviště, prolézačky a houpačky.
Dále je možné v areálu využít hřiště určené svými rozměry zejména k hraní volejbalu či nohejbalu. Velké travnaté plochy slouží k odpočinku a dalším nenáročným aktivitám.
Občerstvení se nachází v budově přímo v areálu. Nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, rychlého občerstvení a nanuků.

O víkendech se na koupališti po celou sezónu koná velké množství kulturních akcí, které taktéž disponují bezbariérovým přístupem.

 

telefon: 736 608 981, email: koupaliste-kno@seznam.cz, web: www.koupaliste.wu.cz
Příslušenství:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 13.08.2012
Koupaliště se nachází v klidném prostředí u řeky Orlice v Kostelci nad Orlicí. V blízkosti areálu se nachází parkoviště, koupaliště je však dobře dostupné i na kole, kolem areálu vede cyklistická stezka. Volné chvíle mezi plaváním lze trávit v přilehlé Lípové stráni, kterou vedou tři naučné stezky. Areál koupaliště v Kostelci nad Orlicí disponuje 50m plaveckým bazénem s hloubkou od 1,5m do 1,8m, bazénem pro neplavce s hloubkou od 0,5m do 0,8m, skokanskou věží o výšce 2,5m a hloubce doskokového bazénu 3,8m. Pro děti do věku 5-ti let je určen oddělený dětský bazén, v jehož blízkosti se nachází dětský koutek. Dětský koutek zahrnuje pískoviště, prolézačky a houpačky. Dále je možné v areálu využít antukové hřiště určené svými rozměry zejména k hraní volejbalu či nohejbalu. Občerstvení se nachází přímo v areálu. Disponuje širokou nabídkou nápojů a rychlého občerstvení. Co se týče nápojů je možné volit z různých druhů limonád, džusů, kávy, čaje, piva (i nealkoholického) a dokonce i alkoholických nápojů.
telefon: 736 608 981 , email: koupaliste-kno@seznam.cz , web: www.koupaliste.wu.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 30.08.2012
Penzion se nachází v malebném prostředí Orlických horv obci Sedloňov, nabízí ubytovací jednotky s kuchyňským koutem, koupelnou a sprchou. Hosté mohou využívat společenskou místnost. Nedaleko se nachází Lyžařský vlek cca 100m a 200m jsou i běžkařské tratě.
telefon: 739 400 825 , email: tjsokolsedlonov@centrum.cz , web: hrad.skisedlonov.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 06.09.2012
Ubytování v soukromí se nachází v okrajové části Nového Města nad Metují. Nabízí 1 pokoj s kapacitou 4 lůžka.
telefon: 606 527 500, 491 470 371 , email: maruska@petruzelka.cz , web: www.petruzelkova.wz.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 03.07.2012

"Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v historické části města Kostelec nad Orlicí, 8 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 35 km od Hradce Králové. Stáří samotné budovy je více než 500 let a není proto žádný div, že se Vás ""genius loci"" zmocní sotva do hotelu vstoupíte. "

telefon: 604 131 010 , email: hotelkostelec@seznam.cz , web: www.hotelpanskydum.eu
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 27.06.2012

Penzion s restaurací se nachází v památkové zóně na Trčkově náměstí v blízkosti Zámku Opočno. Ve stylovém prostředí lze objednat jídla hotová, tak minutky, včetně specialit a různých pohárů. K dispozici je kulečník, salonek pro uzavřenou společnost a venkovní posezení. Restaurační provoz má kapacitu 45 míst, salonek s kulečníkem 20 míst a letní zahrádka 40 míst.

telefon: 605 250 717, 494 667 885, email: podloubi@wo.cz, web: www.ubytovaniopocno.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.05.2012
«««12345»»» počet objektů 41
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR