• Typ objektu:
  • Zvolit postižení:
  • Certifikace:
      
  • Zvolit Kraj:   
    Hlavní město Praha Středočeský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
«««12345»»» počet objektů 41

Nově zrekonstruovaný, čtyřhvězdičkový wellness hotel je umístěn v klidném prostředí asi 1 km od Rychnova nad Kněžnou. Wellness hotel nabízí nejen ubytování, možnost soukromých čil firemních akcí, ale i wellness, relaxaci či aktivní odpočinek, sport, zábavu a výlety po okolí. K dispozici je restaurace, vinárna či kavárna s českou kuchyní.

telefon: 494 389 200, email: recepce@hotelstudanka.cz, web: www.hotelstudanka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.03.2015

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, nadstandardní služby, příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů. To vše za příznivé ceny. Rodinný Wellness Hotel Panorama je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Wellness Hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, relaxaci, konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, rautů. O víkendech si můžete vybrat z široké nabídky víkendových romantických pobytů a wellness pobytů. Pěší a cyklistické trasy začínají přímo u hotelu .

telefon: 736 646 207, email: hotel@aprilhotel.cz, web: www.aprilhotel.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.03.2015

Nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací se nachází v obci Vrbice  u Kostelce nad Orlicí.  Leží v podhůří Orlických hor v malebném a čistém prostředí. Nad penzionem se majestátně tyčí 30 m vysoká celodřevěná rozhledna (445 m.n.m.).

Nabízíme Vám komfortní pokoje v pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, víkendový pobyt či pracovní setkání (konferenční místnost).

Pro hosty je k dispozici například večerní bar, pro odpočinek lze využít venkovní bazén, nebo teniskový kurt. Při teplých letních večerech můžete posedět na venkovní terase, kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít pravidelného sobotního grilování. Vaše děti dozajista ocení prostornou zahradu.

Celý objekt je nekuřácký.

telefon: 603726531, email: bilek@autosoft.cz, web: www.penzion-pod-rozhlednou.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.03.2015

Nově zrekonstruovaný historický objekt vsazený do krásné přírody na okraji města. Momentální ubytovací kapacita je 23 lůžek v útulných, čistě zařízených pokojích se samostatným sociálním zařízením, LCD TV a WIFI. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a větší apartmány s obývacím pokojem, nebo plně vybavenou kuchyňkou. V penzionu je možno využít restauraci s vyhlášenou domácí kuchyní a možností venkovního posezení. Pro Relaxaci a odpočinek lze vybírat z nabídky místních wellness služeb, nebo navštívit památky a krásná místa v okolí. Celý objekt je nekuřácký.

telefon: 604975634, email: podhornimlyn@atlas.cz, web: www.podhornimlyn.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 19.03.2015

Útulné ubytování najdete přímo pod Orlickými horami, v malebném městě Opočně. Penzion nabízí 4 luxusně vybavené pokoje (8 lůžek + 5 přistýlek) a 1 bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou také prostory pro pracovní jednání.

Pro odpočinek a relaxaci lze využít venkovní posezení s možností grilování. Tradiční horkou saunu s ledovou sprchou, nebo venkovní bazén.

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm. 

Penzion poskytuje slevy pro seniory, rodiny s dětmi a ZTP.

telefon: 604385389, email: jelinek@penzionjelinek.cz, web: www.penzionjelinek.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 26.04.2012

V roce 2007 zrekonstruovaný motorest. K dispozici je velká jídelna s kapacitou 95 míst, jakož i menší nekuřácká formanka. V letním období lze využít i posezení na venkovní zahrádce pro 36 osob, které využívají hlavně cykloturisté, pro které se v roce 2012 buduje cyklostezka z Lípy nad Orlicí do Čestic.

telefon: 775 365 847, 494 530 642, email: motorest.lipa@klikni.cz, web: www.motorestlipa.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 22.05.2012

"Motorest Čestická hospoda nabízí denně hotová jídla, velký výběr minutkových jídel a specialit na grilu, kuřácký výčep s kapacitou 33 míst, na výčep navazuje nekuřácký sál s kapacitou do 150 míst, s pódiem se samostatným vchodem, v těchto prostorách je možné uspořádat plesy, firemní oslavy, výroční schůze dále nabízíme salónek s kapacitou 50 míst a vlastní zahrádkou, vlastním výčepem a samostatným vchodem. "

telefon: 604 577 871 , email: cesticka.hospoda@seznam.cz , web: www.motorestcestice.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 13.06.2012

V blízkosti soutoku Tiché a Divoké Orlice na okraji Týniště n.O. jsme otevřeli nový motel Roubenka. V příjemném prostředí roubenky postavené ze Severoamerické douglasky rádi uvítáme cyklisty i vodáky, rodinky jedoucí na výlet, podnikatele chvátající za obchodem stejně jako tvrdé chlapy z kamionů.

Vítáni jsou taktéž všichni, kteří mají rádi dobré jídlo v naší restauraci se 72 místy a v nekuřácké části s 60 místy, nebo se salónkem obzvláště vhodným na soukromé akce a oslavy s 14 místy.

Za teplého počasí u nás najdete venkovní terasu s dětským hřištěm se sedmdesáti místy.

telefon: 773 555 216, email: info@motelroubenka.cz, web: www.motelroubenka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 22.05.2012

Kromě výukových aktivit nabízíme po celý rok ubytování v nových 2 – 3 lůžkových pokojích jak pro jednotlivce tak i pro velké skupiny. Pokoje s celkovou kapacitou 128 lůžek, odpovídají žádanému standardu: pokoje se sociálním zařízením a televizí, a pokoje se společným sociálním zařízením. Na každém patře je vybavená kuchyňka k vlastnímu vaření a klubovna. K ubytování nabízíme i možnost snídaní, pro větší skupiny klientů zajišťujeme polopenzi i plnou penzi. Nabízíme možnost pořádání kurzů, školení, seminářů, oslav pro firemní i soukromé osoby. Parkování je přímo u budovy na nově zrekonstruovaném parkovišti celkem pro 32 osobních aut s možností parkování autobusu.

Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 28.05.2012

Nově zrekonstruovaná restaurace v obci Čermná nad Orlicí, která se nachází ve Východních Čechách na trase Choceň – Týniště nad Orlicí. Naším zákazníkům nabízíme široký sortiment služeb v oblasti gastronomie a pohostinství. Hledáte místo pro oslavu narozenin nebo firemní poradu? Restaurace s denním menu, sál, vinárna pro akce komornějšího typu nebo zahrádka s možností soukromí. Nabízíme možnost společenského vyžití při šipkách, kulečníku nebo naší autodráze.

telefon: 724 924 888, email: u.krtka@email.cz , web: www.u-krtka.cz
Příslušenství:
Vybavenost:
Dostupnost:
Datum poslední aktualizace: 08.06.2012
«««12345»»» počet objektů 41
Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR