Detail objektu - Restaurace Bowling Club, Bystřice | Zpět | Tisk objektu

Restaurace Bowling Club, Bystřice

Adresa: Bystřice, PSČ 739 95
1118
gps: Loc: 49°38'42.11"N,18°44'5.48"E
Kontaktní osoba: Jiří Heczko
Kontakty: Telefon: 558 995 967, 775 623 473
email: info@bowlingbystrice.com; heczkovi.osuvky@tiscali.cz
web: www.bowlingbystrice.com

Certifikovaný objekt

Zařízení je držitelem značky Bez bariér od

Bezbariérovost

pdf

70 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Charakteristika

Bowling Club se nachází v podhorské obci Bystřice na česko-slovensko-polském pomezí. Kapacita restaurace je 100 osob, v létě možnost využití posezení na terase, k dispozici je parkoviště. Lze uspořádat společenské a firemní akce - oslavy, svytby, promoce, školení, prezentace, rauty, večírky nebo bankety. V přízemí restaurace se nacházejí dvě bowlingové dráhy.

Kapacita stravování:

100 míst

Kapacita konferenc.:

50 míst

Doprava

Veřejná doprava:

Vlakem do Bystřice (okres Frýdek-Místek). Odtud je možné pokračovat autobusem směr Nýdek (autobusová zastávka se nachází před nádražní budovou), výstupní zastávka "Bystřice, U baráků". Objekt se nachází cca 200 m od autobusové zastávky, u hlavní silnice směrem na Nýdek. Autobusem do Bystřice, na zastávku "Bystřice, U baráků" (linka směr Třinec - Bystřice - Nýdek). Odtud po stejné trase jako u cesty vlakem.
Pro vozíčkáře je přístup veřejnou dopravou složitý. Přístup na vlakovou zastávku a všechna nástupiště je sice bezbariérový, zastávka však není vybavena mobilní zvedací plošinou a spoje s vozy vhodnými pro přepravu cestujících na vozíku přijíždějí do stanice pouze 1krát denně (v nočních hodinách). Rovněž na dalších místech je třeba počítat s překážkami jako autobusové zastávky nepřizpůsobené pro úrovňový nástup/výstup, nedostupnost místa nízkopodlažními autobusy, šikmé sklony chodníku na pěší trase od autobusové zastávky k objektu aj. Doporučujeme příjezd autem.


vyhledejte spojení na www.idos.cz

Vlak. zastávka:

Jméno zastávky: Bystřice
Vzdálenost od zastávky: 1.700 km
vyhledejte spojení na www.idos.cz

Autob. zastávka:

Jméno zastávky: Bystřice, U Baráků
Vzdálenost od zastávky: 0.200 km
vyhledejte spojení na www.idos.cz

Autem:

Příjezd od Třince: ze silnice I/11 za obcí Vendryně odbočte doleva, směr Bystřice, centrum. Na kruhovém objezdu pokračujte směrem na Nýdek. Objekt se nachází cca 1,3 km od kruhového objezdu, po levé straně.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR