Detail objektu - Hotel Prosper - restaurace, Čeladná | Zpět | Tisk objektu

Hotel Prosper - restaurace, Čeladná

Adresa: Čeladná, PSČ 739 12
Čeladná 246
gps: Loc: 49°32'54.754"N, 18°20'14.455"E
Kontaktní osoba: Ing. Benedikt Król
Kontakty: Telefon: + 420 558 440 311
Fax: + 420 558 440 349
email: recepce@hotel-prosper.cz
web: www.hotel-prosper.cz


Příslušenství:

Certifikovaný objekt

Zařízení je držitelem značky Bez bariér od

Bezbariérovost

pdf

78 % - Certifikováno dle dřívější metodiky

Tělesně postižení:

Bezbariérový pohyb v přízemí, kde se nachází restaurace a pivnice, taktéž v 1. patře, 2. patře a 3. patře, kde se nacházení stylové salonky (lovecký a barokní). Výtahem je odtud přístup do přízemí budovy C, kde se nachází bazén, sauna a Tibetské lázničky. Koupání a ošetřování v sauně a Tibetských lázničkách musí být z důvodu bezpečnosti s doprovodem.

Charakteristika

Toužíte-li po odpočinku, aktivní dovolené nebo hledáte vhodné místo pro vaše oslavy či obchodní jednání, nabízí Vám Hotel PROSPER pohodlí a kvalitu, jež uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Naše služby můžete využít za dostupné ceny, které Vás příjemně překvapí. Přijďte vychutnat krásu zdejších hor a nechte náš tým splnit Vaše přání.
Hotel Prosper se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd v obci Čeladná. Obklopena malebnou krajinou i množstvím historických a kulturních památek je Čeladná jednou z nejvyhledávanějších rekreačních lokalit v České republice. Hotel je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu, ale také k všestrannému sportovnímu vyžití.

Kapacita ubytování:

110 míst

Počet bezbariérových lůžek:

2 míst

Charakteristika bezbariérových lůžek:

Certifikována je pouze stravovací část. Ubytování bude certifikováno po odstranění drobných problémů ve výtahu. V hotelu se nachází 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením pro bezbariérové použití a sprchovací koupelna se sedátkem pro postiženého. Pokoj je v úrovní 1. patra, do kterého je přístup výtahem z recepce hotelu. 

Kapacita stravování:

110 míst

Kapacita konferenc.:

150 míst

Příslušenství:

solarium, tibetské lázničky, dětský koutek, kulečník, biliard

Doprava

Veřejná doprava:

Vlakem - vlaková zastávka Čeladná. Od nádraží je zaměstnanec hotelu ochoten převést hosty se zdravotním postižením až do hotelu. Autobusem - autobusová zastávka Čeladná, hotel Prosper. Od zastávky vede chodník, po kterém se lze bezbariérově dostat až do budovy hotelu.


vyhledejte spojení na www.idos.cz

Vlak. zastávka:

Jméno zastávky: Čeladná
Vzdálenost od zastávky: 0.700 km
vyhledejte spojení na www.idos.cz

Autob. zastávka:

Jméno zastávky: Čeladná, hotel Prosper
Vzdálenost od zastávky: 0.050 km
vyhledejte spojení na www.idos.cz

Autem:

Ostrava - Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná; Olomouc - Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí - Čeladná; Žilina - Valašské Meziřící - Čeladná. Lze vystoupit u hlavního vchodu hotelu a bezbariérově se dostat k recepci.

Anketa
Zaměstnali byste ve svém zařízení proškoleného vozíčkáře jako odborného poradce pro debarierizaci a komunikaci s klienty se specifickými potřebami?
Umístění výseče – druh postižení
Barva výseče – vhodnost objektu pro dané postižení
vyhovuje
z části vyhovuje
nevyhovuje
ESF

Moravskoslezský kraj


Mediální partneři:
 

ČRo Ostrava


AHCR